Budapesten játszott U15-ös fiú csapatunk az Országos Gyermek Bajnokság alapszakaszának első tornáján. Szabó Péter tanítványai a Vegyész RC Kazincbarcika ellen magabiztos játékkal 3:1 (12,15,-27,15) arányú győzelemmel kezdték a tornát. A következő mérkőzésen, a Szolnoki SPC jelenleg magasabb játékerőt képviselt, érezhető volt a fiúkon a tornatermi edzések hiánya és sok nyitást hibáztunk, de bíztató jeleket is láthattunk a játékunkban a jövőre nézve. 3:0 (-17,-12,-17) arányban győzött a Szolnok. A nap utolsó mérkőzésén a Pénzügyőr három korosztályos válogatott játékossal a keretében ismét nehéz feladatnak bizonyult, azonban a fiúk ezen a mérkőzésen nyújtották a legérettebb, legszebb játékot. A második szett végjátéka döntően befolyásolta a végeredményt, 22:18-as SÜDA vezetésnél egy sérülés megzavarta csapatunkat, nagy csatában 25:23-ra nyerte a Pénzügyőr a játszmát, a harmadik felvonásban pedig már nem tudtuk megnehezíteni a fővárosiak dolgát. Sümeg-Dabronc – Pénzügyőr SE 0:3 (-17,-23,-16). Szabó Péter szerint a mutatott játék és a fiúk hozzáállása bizakodásra ad okot. További jó munkát, sikeres csapatépítést kívánunk! Hajrá Sümeg-Dabronc!

A csapat tagjai: Tóth Bálint, Papp Levente Ákos, Cserép Tamás, Gál Bence, Péter Arnold, Judi Áron, Buzási Zalán Ákos, Horváth Máté, Horváth Károly György, Bödör Bence Norbert, Szabó Csongor, Németh Áron, edző: Szabó Péter