Leány U13-as csapataink Szombathelyen, az Aréna Savariában léptek pályára az OMB II. o. döntőjében. Az bajnokság során 42 csapat küzdött a legjobb kilenc közé kerülésért, sümegi csapatunk a hetetik, dabronci alakulatunk a harmadik helyen kvalifikálta magát a döntőbe, ahol a sorsoláson egy csoportba került a két csapat. Szabó Tamás “B” jelű és Badacsonyi Győző “A” jelű csapatai egy végletekig kiélezett mérkőzésen, egymás ellen kezdték a versenyt, amely a dabronci lányok 2:1 arányú győzelmével végződött. Ezután Szabó Tamás együttese 2:1 arányban verte meg a Vasast, a dabronciak viszont 2:1 arányú vereséget szenvedtek a Vasastól. A csoport sorrendjét így a pontarány határozta meg. A Vasas végzett az élen, a SÜDA B a második, a SÜDA A a harmadik helyen. A helyosztón a SÜDA B mindkét mérkőzését magabiztosan nyerte a VESC és a SZOSI ellen, akárcsak a SÜDA A az UTE és a Kispest ellen, így a Sümeg-Dabronc B csapat a IV., a Sümeg-Dabronc A csapat pedig a VII. helyen végzett a fináléban. A sors, vagy talán inkább a sorsolás fintora, hogy mindkét csapatunk csupán egyetlen mérkőzést veszített és hármat nyert, ez különösen értékessé teszi mindkét helyezést. Nagy bizakodásra ad okot, hogy a dabronci csapat két játékost kivéve a korosztálynál egy évvel fiatalabban érte el ezt a szép eredményt és ők jövőre is ebben a korosztályban játszhatnak, de akkor már az I. osztályban próbálunk bizonyítani. Különdíjjal jutalmazták Ignácz Mónika Ramónát és Nagy Nadin Zoét, illetve Kiss Blankát beválasztották az All Star csapatba.

A IV. helyezett Sümeg-Dabronc B: Németh Luca, Kenyeres Panna, Resperger Dóra Leila, Kenyeres Jázmin, Mona Szofia, Ignácz Mónika Ramóna, Kiss Blanka, Várfalvi Vivien, edző: Szabó Tamás

A VII. helyezett Sümeg-Dabronc A: Orsós Vanessza Csenge, Tóth Fanni, Nagy Nadin Zoé, Németh Emília, Tulok Nóra, Simon Luca, Németh Innocencia, Molnár Fruzsina, Tóth Melissza Linett, Sebestyén Nóra, edző: Badacsonyi Győző