Bulgáriában, Primorskoban 17. alkalommal rendezték meg a Black Sea Volleyball Tournament elnevezésű nemzetközi tornát. Csodálatos környezet, sportszerű, szimpatikus csapatok, kifogástalan vendéglátás, profi szervezés jellemezte a rendezvényt, amelyen U15 korosztályos leány csapatunk utolsó alkalommal képviselte a Dabronc Marcal-völgye Egyesületet. Lányaink U17 korosztályban nyertek aranyérmet a lett, szlovák, grúz és lengyel csapatok alkotta mezőnyben. A döntőben 0:1-es hátrányból sikerült fordítani lett ellenfelünkkel szemben. Orsos Mercédeszt a szervezők a “leghasznosabb játékos”-nak járó különdíjjal jutalmazták, Párizs Réka pedig “Miss tournament” díjat kapott.  A csapatot alkották: Balázs Karolina, Egry Kinga, Orsos Mercédesz, Párizs Réka, Péter Elizabet és Simon Csenge. A torna dobogóján az alábbi végeredmény született: