Ifjúsági csapatunk ma Győrbe látogatott, ahol két győzelemmel és egy vereséggel térhettek haza.

Az első mérkőzést a hazai gárda ellen 3:0 arányban hozták a fiúk. Egy kis szünet után a Dágot sikerült nagyon szoros szettekben megverni 2:1-re.
Az utolsó megmérettetésen nem sikerült legyőzni a Kaposvárt. 2:1 lett a Somogy megyeieknek, Így Ők lettek a csoport győztesek.

Kaposi Tamás: ?
Az első fordulóban nem tudtunk teljes kerettel kiállni, szinte a serdülő csapattal álltunk ki, így nagy hátrányban vártuk a visszavágót.

Örülök a két győzelemnek, de mégis a vesztes mérkőzés tetszett a legjobban. Végig extázisban voltunk, ami nagyon sokat lendített a játékunkon. Nyitásfogadásban sokat hibáztunk, míg a Kaposvárnak ez most jobban ment. Ez volt a két csapat közt a különbség.