U15-ös női csapatunk Nemesvámoson lépett pályára az OGYB-ben. Szabó Tamás lányai maratoni küzdelemben szenvedtek 3:2 arányú vereséget a Veszprém Volley Kék csapatától. 2:0 arányú vezetés után sajnos kijöttek az edzéshiány következményei, az ötödik szettben nem bírtuk fizikálisan és fejben a végjátékot. Csapatunk küzdelemből ötösre vizsgázott, de a lelkesedés és a pozitív hozzáállás ma két játszmára volt elegendő. Ez volt az utolsó mérkőzésünk az őszi idényben, mivel az MRSZ szünetelteti az utánpótlás bajnokságokat január 15-ig.

Veszprém Volley Kék – Sümeg-Dabronc 3:2 (-20,-18,18,17,5)

Sümeg-Dabronc: Ányos Leila, Cseh Mercédesz, Remete Réka Veronika, Bernáth Réka, Kovács Mirella, Sedlák Sára Olga, Kiss Blanka, Czotter Angelika, Rácz Cintia Judit, edző: Szabó Tamás